СТРУЧНИ АКТИВИ И ТИМОВИ ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ
СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА РАДA
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор – управу школе |
2. | Незрина Даздаревић | Стручни сарадник – психолог, координатор |
3. | Веснић Мирсада | Стручни сарадник – педагог |
4. | Мирза Шемсовић | Организатор практичне наставе (Машинства и
Обраде метала) |
5. | МиљанаПајовић | Наставник општеобразовних предмета |
6. | Нокић Едиб | Наставник за рачунаре и програмирање,
Технички консултант, |
7. | Дамир Нуховић | Руководилац актива Машинства и обраде метала |
8. | ФахрудинШароњац | Руководилац актива Електротехнике |
9. | СнежанаБожовић | Руководилац актива Саобраћаја |
10. | МиркоЂурковић | Организатор практичне наставе
(Електротехнике и Саобраћаја) |
СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор – управу школе |
2. | МиркоЂурковић | Организатор практичне наставе, координатор |
3. | Незрина Даздаревић | Стручни сарадник – психолог |
4. | ВеснићМирсада | Стручни сарадник – педагог |
5. | Кршић Албин | Помоћник директора |
6. | Маринковић Вања | Помоћник директора |
7. | Анастасија Цветковић | Ђачки парламент |
8. | Дамир Нуховић | Руководилац актива Машинства и обраде метала |
9. | ФахрудинШароњац | Руководилац актива Електротехнике |
10. | СнежанаБожовић | Руководилац актива Саобраћаја |
11. | МаидаРегић | Представник Локалне самоуправе |
12. | Исмет Суљовић | Председник Савета родитеља |
СПИСАК ТИМОВА СА ИМЕНОВАНИМ КООРДИНАТОРИМА
СТРУЧНА ВЕЋА – ТИМОВИ | КООРДИНАТОРИ | |
1. | Тим за инклузивно образовање ученика | Хусеиновић Минела |
2. | Стручни Tим за заштиту деце од дискриминације,
злостављања и занемаривања, |
Даздаревић Незрина |
3. | Стручни тим за самовредновање радa школе | Вања Маринковић |
4. | Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе | Љајић Хидо |
5. | Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва | Цамовић Билал |
6. | Тим за професионални развој | Селмановић Едиб |
7. | Тим за подршку ученицима у прилагођавању Школском животу | Дурановић Мирза |
8. | Тим за подршку наставницима у прилагођавању Школском животу | Лекпек Јусуф |
9. | Тим за активности достигнућа младих | ШемсовићМирза |
10. | Тим за каријерно вођење и саветовање | ВеснићМирсада |
11. | Тим за заштиту животне средине и здравствено
Васпитање ученика |
Ђерлек Амела |
12. | Тим за праћење органа управљања | Лекпек Јусуф |
13. | Тим за подршку ученичком парламенту | Веснић Мирсада |
14. | Тим за подршку вршњачком тиму | Ђуловић Џенана |
15. | Тим за праћење извођења практичне и блок наставе | Ђурковић Мирко |
16. | Тим за школска такмичења | Бајрамовић Јусуф |
17. | Тим за развој школског спорта | Сејдовић Алмина |
18. | Тим за сарадњу школе са локалном самоуправом | Љајић Хидо |
19. | Тим закултурну и јавну делатност школе | Маринковић Сузана |
20. | Тим за сарадњу школе са породицом | Незрина Даздаревић |
21. | Тим за маркетинг и промоцију школе | Омеровић Елведина |
22. | Тим за израду пројеката | Омеровић Елведина |
23. | Тим за здравље и безбедност на раду | Албин Кршић |
ТИМ ЗА ИНКЛУЗИВНО ОБРАЗОВАЊЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор – управу школе |
2. | Незрина Даздаревић | Стручнисарадник – психолог |
3. | Веснић Мирсада | Стручнисарадник – педагог |
4. | Минела Хусеиновић | Координатор, Наставник српскогј езика |
5. | Сенадин Халитовић | Наставник математике |
6. | Вања Маринковић | Помоћник директора, наставник енглеског језика |
7. | Цамовић Билал | Машинство и обрада метала |
ТИМ ЗА ЗАШТИТУ УЧЕНИКА ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ, НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Хидо Љајић | Директор школе |
2. | Албин Кршић | Помоћник директора |
3. | Вања Маринковић | Помоћник директора |
4. | Незрина Даздаревић | Школски психолог, коoрдинатор |
5. | Веснић Мирсада | Школски педагог |
6. | Омеровић Елведина | Наставник енглеског језика |
7. | Јусуф Лекпек | секретар- правник школе |
8. | Сузана Маринковић | Наставник енглеског језика |
9. | Мирза Дурановић | Наставник физичког васпитања |
10. | Златко Мехоњић | Наставник математике |
11. | Бранко Пајовић | Школски полицајаци |
12. | Едина Махмутовић | Председник Школског одбора, библиотекар |
13. | Исмет Суљовић | Председник Савета родитеља |
14. | Анастасија Цветковић | Представник Ученичког парламента |
15. | Божидар Кулунџић | Представник Вршњачког тима |
ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ РАДА ШКОЛЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЉајићХидо | Директор-управу школе |
2. | ВањаМаринковић | Помоћник директора, координатор |
3. | ДаздаревићНезрина | Стручни сарадник-психолог |
4. | МирсадаВеснић | Стручни сарадник-педагог |
5. | МахмутовићЕдина | Председник Школског одбора, библиотекар |
6. | Суљовић Исмет | ПредседникСаветародитеља |
7. | ЂурковићМирко | Наставник практичне наставе |
8. | Анастасија Цветковић | Ђачки парламент |
9. | ФахрудинШароњац | Стручно веће електротехнике |
10. | Дамир Нуховић | Стручно веће машинства и обраде метала |
11. | СнежанаБожовић | Стручно веће саобраћаја |
ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | ЗАДУЖЕН ЗА ОБЛАСТ | |
1. | Љајић Хидо | Директор- координатор |
2. | Љајић Хидо | Школски програм и годишњи план рада |
3. | Незрина Даздаревић | Настава и учење |
4. | Веснић Мирсада | Образовна постигнућа ученика |
5. | Ђенана Ђуловић | Подршка ученицима |
6. | Реџовић Нермин | Етос |
7. | Вања Маринковић | Организација рада школе и руковођење |
8. | Албин Кршић | Ресурси |
9. | ЕдинаМахмутовић | Председник Школског одбора , библиотекар |
10. | Исмет Суљевић | Председник Савета родитеља |
11. | Анасатсија Цветковић | Ђачки парламент |
12. | Маида Регић | Представник Локалне самоуправе |
ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЉајићХидо | Директор – управу школе |
2. | Спахић Азра | Наставник српског језика и књижевности |
3. | ЦамовићБилал | Наставник Машинства, компетенције за Целоживотно учење, координатор |
4. | Шкријељ Џевад | Наставник Електротехнике, компетенција за сарадњу |
5. | Нермин Реџовић | Наставник Социологије, компетенција за Решавање проблема |
6. | БожовићСнежана | Наставник Саобраћаја, компетенција за комуникацију |
7. | БачевацЕмин | НаставникРачунара и програмирања, дигитална компетенција |
8. | Токалић Аладин | Наставник Електротехнике, рад саподацима и информацијама |
9. | Гицић Сузан | Наставник Устава и права грађана, одговорно учешће у демократском друштву |
10. | Кршић Албин | Помоћник директора, одговоран однос према здрављу |
11. | Селма Зуковић | Наставник Екологије,одговоран однос према околини |
12. | ШемсовићМирза | Наставник Машинства, предузимљивост и Предузетничка компетенција |
ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ НАСТАВНИКА И СТРУЧНИХ САРАДНИКА
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ХидоЉајић | Директор |
2. | Незрина Даздаревић | Школски психолог |
3. | Веснић Мирсада | Педагог |
4. | Дамир Нуховић | Стручно веће Машинства и обраде метала |
5. | Снежана Божовић | Стручно веће Саобраћаја |
6. | Фахрудин Шароњац | Стручно веће Електротехнике |
7. | Миловић Сања | Наствник општеобразовних предмета |
8. | Селмановић Едиб | Наставник Електротехнике, координатор |
ТИМ ЗА ПОДРШКУ УЧЕНИЦИМА У ПРИЛАГОЂАВАЊУ ШКОЛСКОМ ЖИВОТУ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЉајићХидо | Директор-управу школе |
2. | ДаздаревићНезрина | Стручни сарадник-психолог |
3. | ВеснићМирсада | Стручни сарадник-педагог |
4. | Дурановић Мирза | Координатор ,наставник физичког васпитања |
5. | Ђурковић Мирко | Организатор практичне наставе |
6. | Анастасија Цветковић | Ђачки парламент |
7. | Исмет Суљовић | Председник савета родитеља |
8. | Фахрудин Шароњац | Стручно веће електротехнике |
9. | Цамовић Билал | Стручно веће машинства и обраде метала |
10. | Снежана Божовић | Стручно веће саобраћаја |
Осим сталног састава, члановиТима су и одељењске старешине свих одељења I разреда:
ТИМ ЗА ПОДРШКУ НАСТАВНИЦИМА У ПРИЛАГОЂАВАЊУ ШКОЛСКОМ ЖИВОТУ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор-управушколе |
2. | Лекпек Јусуф | Секретар, координатор |
3. | Незрина Даздаревић | Стручни сарадник-психолог |
4. | Веснић Мирсада | Стручни сарадник-педагог |
5. | Ђурковић Мирко | Организатор практичне наставе |
6. | Снежана Божовић | Стручно веће саобраћаја |
7. | Фахрудин Шароњац | Стручно веће електротехнике |
8. | Дамир Нуховић | Стручно веће машинства и обраде метала |
9. | Албин Кршић | Помоћник директора |
ТИМ ЗА АКТИВНОСТИ ДОСТИГНУЋА МЛАДИХ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Шемсовић Мирза | Наставник стручних предмета Машинства и
Обраде метала, Координатор – ментор |
2. | Реџовић Нермин | Наставник социологије |
3. | Углић Џемо | Наставник стручних предмета Електротехнике |
4. | Анастасија Цветковић | Председник Ђачког парламента |
5. | Кујовић Муамер | Наставник практичне наставе |
6. | Сенад Доловац | Наставник машинских предмета |
7. | Мерсад Челић | Наставник практичне наставе |
ТИМ ЗА КАРИЈЕРНО ВОЂЕЊЕ И САВЕТОВАЊЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор – управу школе |
2. | Незрина Даздаревић | Стручни сарадник – психолог, |
3. | Веснић Мирсада | Стручни сарадник – педагог, координатор |
4. | Вања Маринковић | Актив енглеског језика |
5. | Цамовић Билал | Актив машинства |
6. | БожовићСнежана | Актив саобраћаја |
7. | Весад Дољак | Актив електротехнике-енергетика |
8. | Шкријељ Џевад | Актив електротехнике-електроника |
9. | Шабановић Мунир | Актив електротехнике-електроника |
ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ УЧЕНИКА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор – управу школе |
2. | Незрина Даздаревић | Стручни сарадник – психолог, |
3. | Веснић Мирсада | Стручни сарадник – педагог, |
4. | Адалета Ватић | Наставник ликовног |
5. | Ђерлек Амела | Наставник екологије,координатор |
6. | Џанковић Садика | Наставник биологије |
7. | Ђерлек Мелиса | Наставник саобраћајних предмета |
8. | АидаШеховић | Наставник енглеског језика |
9. | Ахметовић камала | Наставник математике |
10. | Сузана Маринковић | Наставник енглеског језика |
11. | Лекпек Јусуф | Секретар-правник |
12. | Суљевић Исмет | Председник Савета родитеља |
13. | Анастасија Цветовић | Ђачки парламент |
ТИМ ЗА ПРАЋЕЊЕ РАДА ОРГАНА УПРАВЉАЊА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Љајић Хидо | Директор – управу школе |
2. | Лекпек Јусуф | Секретар школе, координатор |
3. | Махмутовић Едина | Председник Школског одбора |
4. | Мирко Ђурковић | Члан Наставничког већа |
ТИМ ЗА ПОДРШКУ УЧЕНИЧКОМ ПАРАЛАМЕНТУ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЉајићХидо | Директор – управушколе |
2. | НезринаДаздаревић | Стручни сарадник – психолог, |
3. | ВеснићМирсада | Стручни сарадник – педагог, координатор |
4. | ВањаМаринковић | Помоћник директора |
ТИМ ЗА ПОДРШКУ ВРШЊАЧКОМ ТИМУ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
2. | ВањаМаринковић | Помоћник директора |
3. | НезринаДаздаревић | Стручни сарадник-Психолог |
4. | ВеснићМирсада | Стручни сарадник,Педагог |
5. | Божидар Кулунџић | Вршњачки тим |
6. | Анастасија Цветковић | Ђачки парламент |
ТИМ ЗА ПРАЋЕЊЕ ИЗВОЂЕЊА ПРАКТИЧНЕ И БЛОК НАСТАВЕ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЂурковићМирко | Организатор практичне наставе, координатор |
2. | ТомовићВукомир | Машинство и обрада метала – блок настава |
3. | СалиховићОмер | Електротехника |
4. | МирзаШемсовић | Машинство и обрада метала |
5. | ДамирРамчић | Саобраћај |
ТИМ ЗА ШКОЛСКА ТАКМИЧЕЊА
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | Бајрамовић Јусуф | Наставник електро предмета, Координатор |
2. | Халиловић Садик | Наставник електротехнике |
3. | Халитовић Сенадин | Наставник математике |
4. | Климента Алмина | Електротехника |
5. | ШемсовићМирза | Координатор Достигнућа младих |
6. | Кујовић Исо | Машинство и обрада метала |
7. | Владимир Плавшић | Саобраћај |
8. | Мехоњић Елмедина | Наставник математике |
ТИМ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ СПОРТА
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | КршићАлбин | Помоћник директора |
2. | ВатићРифат | Наставник физичког васпитања |
3. | ДурановићМирза | Наставник физичког васпитања |
4. | ГегићСеад | Наставник физичког васпитања, |
Сејдовић Алмина | Наставник физичког васпитања, координатор |
ТИМ ЗА САРАДЊУ ШКОЛЕ СА ЛОКАЛНОМ САМОУПРАВОМ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЉајићХидо | Директор, координатор |
2. | МахмутовићЕдина | Председник Школског одбора, библиотекар |
3. | Сафет Суљовић | Председник Савета родитеља |
4. | ЈусуфЛекпек | Секретар – правник |
ТИМ ЗА КУЛТУРНУ И ЈАВНУ ДЕЛАТНОСТ ШКОЛЕ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | МаринковићСузана | Наставник енглеског језика, координатор |
2. | МаринковићВања | Помоћник директора и наставник енглеског језика |
3. | Ђуловић Џенана | Наставник психологије и грађанског васпитања |
4. | ХанушаСамир | Наставник српског језика и књижевности |
5. | СмаилбеговићАлма | Наставник српског језика и књижевности |
6. | МиловићСања | Наставник српског језика и књижевности |
7. | Азра Гицић | Наставник српског језика и књижевности |
8. | Минела Хусеиновић | Наставник српског језика и књижевности |
9. | Адалета Ватић | Наставник ликовне културе |
10. | Сарачевић Алмедина | Наставник енглеског језика |
11. | Данира Рујевић | Наставник енглеског језика |
12. | Љајић Рифат | Насатвник електро предмета |
13 | Реџовић Нермин | Наставник социологије |
14. | Шеховић Аида | Наставник енглеског језика |
15. | Ћоровић Филип | Наставник историје |
16. | Цурић Самир | Наставник физике – музички програм |
17. | Кршић Албин | Помоћник директора |
ТИМ ЗА САРАДЊУ ШКОЛЕ СА ПОРОДИЦОМ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1 | Хидо Љајић | Директор школе |
2 | Вања Маринковић | Помоћник директора |
3 | Албин Кршић | Помоћник директора |
4 | Незрина Даздаревић | Школски психолог, координатор |
ТИМ ЗА МАРКЕТИНГ И ПРОМОЦИЈУ ШКОЛЕ
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | АладинТокалић | Наставник Рачунарства и информатике (За сајт школе) |
2. | Алмина Климента | Електротехника |
3. | ЦамовићБилал | Машинство и обрада метала (Презентације) |
4. | БожовићСнежана | Саобраћај |
5. | ОмеровићЕлведина | Наставник енглеског језика, координатор |
6. | МаринковићВања | Помоћник директора |
7. | ХанушаСамир | Наставник српског језика и књижевности |
1. | Албин Кршић | Помоћник директора |
2. | Миљана Пајовић | Наставник предузетништва(За јубилеј и промоцију школе) |
Мирза Шемсовић | Руководилац практичне насатве |
ТИМ ЗА ИЗРАДУ ПРОЈЕКАТА
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | БачевацЕмин | Наставник информатике |
2. | Личина Вахид | Електротехника |
3. | Самир Ровчанин | Машинство и обрада метала |
4. | Амел Ганић | Саобраћај |
5. | Омеровић Елведина | Наставник енглеског језика, координатор |
6. | Маринковић Вања | Помоћник директора |
7. | Амра Бихорац | Наставник српског језика и књижевности |
ТИМ ЗА БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЉЕ НА РАДУ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | КОГА ПРЕДСТАВЉА | |
1. | ЉајићХидо | Директор-управу школе |
2. | Незрина Даздаревић | Стручни сарадник-психолог |
3. | Веснић Мирсада | Стручни сарадник-педагог |
4. | Заимовић Унал | Наставник практичне наставе |
5. | МахмутовићЕдина | Председник Школског одбора |
6. | ЂурковићМирко | Наставник практичне наставе |
7. | ФахрудинШароњац | Стручно веће електротехнике |
8. | Дамир Нуховић | Стручно веће машинства обраде метала |
9. | СнежанаБожовић | Стручно веће саобраћаја |
10. | Албин Кршић | Помоћник директора, координатор |
13. | Дамир Рамчић | Насатвник саобраћајних предмета |
14. | Пајовић Бранко | Школски полицајац |
15. | Суљовић Исмет | Председник Савета родитеља |
16. | Анастасија Цветковић | Ђачки парламент |
17. | Сеад Гегић | наставник физичког васпитања |
18. | МаидаРегић | Представник локалне заједнице |
19. | Шефадил Спахић | Представникздравственезаштите |
20. | Семиха Шаховић | Представник Центра за социјални рад |