Rezultati učenika sa školskih takmičenja

Učenici Tehničke škole osvojili su 3.mesto na Gradskom takmičenju u odbojci. Takmičenje je održano danas u dvorani Doguš. Svojim umećem, lepim i odgovornim ponašanjem našu školu sjajno su predstavili: Omer Nikšić, Bekir Redžović, Merdan Šaćirović, Rejhan Kolić, Naser Fehratović, Uroš Maksimović, Amar Kurtanović, Tarik Ibrahimović, Belmin Ličina, Amar Arapović, Džemil Zogić i Hamza Lakota. 💪🥉🏆

21.12.2023.

Aktiv profesora fizičkog vaspitanja svake godine obogaćuje školu novim peharima, pohvalama i medaljama vrednim radom sa talentovanim učenicima.
Obradovali su nas novom medaljom i sigurni smo da nas čeka jos mnogo u danima pred nama. Sve pohvale veštim i talentovanim učenicima. Želimo im još uspešnih angažovanja.Pohvale i profesoru koji je dao jaku podršku svom timu, Mirzi Duranoviću., profesoru fizičkog vaspitanja.