Данас смо у Техничкој школи обележили Савин дан приредбом испуњеном знањем, духом традиције и поносом. Хвала свим колегама, члановима тима за уређење школског простора, као и колегиницама Вањи, Сузи и Маји на уложеном труду и посвећености. Посебну захвалност упућујемо вероучитељу Николи и ученицима на таленту, раду и лепом представљању наше школе. Заједно смо још једном показали да су заједништво, поштовање и праве вредности живе међу нама.











