Grad Novi Pazar upriličio je svečani prijem za đake generacije osnovnih i srednjih škola sa teritorije grada, koji su svojim izuzetnim rezultatima, zalaganjem i primernim ponašanjem obeležili školsku 2025/2026. godinu. Najboljim učenicima čestitke je uputio gradonačelnik Nihat Biševac, poželeći im mnogo uspeha u daljem školovanju i profesionalnom razvoju. Tom prilikom istakao je da su trud, znanje i posvećenost vrednosti koje vode ka uspehu, te da su postignuća učenika ponos njihovih porodica, nastavnika, škola i celog Novog Pazara. Na prijemu je prisustvovala i učenica generacije Tehničke škole „Izudin Šušević“, Ema Rahić, koja je u pratnji svoje razredne starešine Sanje Gogić i direktora škole Aladina Tokalića primila zahvalnicu i prigodne poklone u ime Grada Novog Pazara, kao priznanje za izuzetne rezultate ostvarene tokom školovanja. Za đake generacije obezbeđeni su prigodni pokloni i novčane nagrade kao znak priznanja za postignute rezultate i doprinos afirmaciji svojih škola i grada. Nakon svečanog prijema usledilo je zajedničko fotografisanje kako bi ovaj značajan i dragocen trenutak ostao trajna uspomena. Čestitamo Emi Rahić na ovom značajnom priznanju i želimo joj mnogo uspeha u daljem školovanju i životu.

