Град Нови Пазар уприличио је свечани пријем за ђаке генерације основних и средњих школа са територије града, који су својим изузетним резултатима, залагањем и примерним понашањем обележили школску 2025/2026. годину. Најбољим ученицима честитке је упутио градоначелник Нихат Бишевац, пожелећи им много успеха у даљем школовању и професионалном развоју. Том приликом истакао је да су труд, знање и посвећеност вредности које воде ка успеху, те да су постигнућа ученика понос њихових породица, наставника, школа и целог Новог Пазара. На пријему је присуствовала и ученица генерације Техничке школе „Изудин Шушевић“, Ема Рахић, која је у пратњи своје разредне старешине Сање Гогић и директора школе Аладина Токалића примила захвалницу и пригодне поклоне у име Града Новог Пазара, као признање за изузетне резултате остварене током школовања. За ђаке генерације обезбеђени су пригодни поклони и новчане награде као знак признања за постигнуте резултате и допринос афирмацији својих школа и града. Након свечаног пријема уследило је заједничко фотографисање како би овај значајан и драгоцен тренутак остао трајна успомена. Честитамо Еми Рахић на овом значајном признању и желимо јој много успеха у даљем школовању и животу.



