GRADSKO TAKMIČENJE U BASKETU 3X3

GRADSKO TAKMIČENJE U BASKETU 3X3 TEHNIČKA ŠKOLA 1. MESTO

Novi Pazar – 16.12. 2021.

Na Gradskom takmičenju u Basketu 3×3 koje je održano u Hali „Pendik“ muška ekipa Tehničke škole Novi Pazar zauzela je prvo mesto. U konkurenciji devojčica naša škola bila je 4,  a ekipa je nagrađena diplomom za fair-play.

Učešće u takmičenju uzelo je 7 srednjih škola sa teritorije grada. Ekipa Tehničke škole bila je bolja u četvrtfinalu od Gimnazije, u polufinalu savladala je Školu za dizajn a u finalu ekipu Medicinske škole i to rezultatom 10:8.

Ovom pobedom Tehnička škola ostvarila je plasman na Okružno takmičenje koje će se održati u drugom polugodištu.

Ženska ekipa poražena je u utakmici za treće mesto od ekipe Škole za dizajn.

Mušku ekipu činili su učenici: Edib Bronja, Aleksandar Nikolić (c), Strahinja Barać, Husejn Musa i Besim Brunčević. Žensku ekipu činile su :Ajša Zahitović (c), Emana Kolašinac i Emina Kolašinac.

Učenike je pripremao i vodio prof. Mirza Duranović.