XXVI REGIONALNO TAKMIČENJE ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA

7.05.2022. Tehnička škola u Despotovcu bila je domaćin Regionalnog takmičenja elektrotehničkih škola. Zbog epidemiološke situacije u prethodnom periodu, realizacija takmičenja je izostala 2 godine. Ove godine 8 škola sa 42 učenika je uzelo učešće u događaju. Takmičari su se nadmetali u znanju u 4 discipline, odnosno 4 predmeta: Osnove elektrotehnike I, Osnove elektrotehnike II, Elektronika i Energetska elektronika. Tehničku školu predstavljali su sledeći učenici:

樂威壯
tent/uploads/2022/06/UCENIK-I-MICAN-225×300.jpg“ alt=““ width=“225″ height=“300″ />

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE I – Sead Muminović, mentor: Almir Tajić;

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE II – Amar Kurtanović, mentor: Almina Klimenta

ELEKTRONIKA – Savo Miletić, mentor: Nermin Numanović

Učenik Tehničke škole Savo Miletić plasirao se za Republičko takmičenje osvojivši peto mesto na Regionalnom takmičenju iz elektronike.

Novi Pazar                                                                  Dina Omerović, pomoćnik direktora

10.05.2022.