SVEČANA DODELA DIPLOMA MATURANTIMA

Nakon uspešno završenih maturskih i završnih ispita, 16. juna je u Tehničkoj školi organizovana svečana dodela diploma i priznanja za maturante. Događaj je počeo govorom direktora škole koji je pozdravio maturante, čestitao im diplomiranje i izrazio zadovoljstvo da je jedna od boljih generacija izabrala Tehničku školu.

U ime svih maturanata, predsednica Đačkog parlamenta i voditeljka programa, Sajma Ibrahimović  zahvalila se direktoru na razumevanju i uspešnoj saradnji tokom protekle 4 godine, kao i svim profesorima i odeljenjskim starešinama na ogromnom požrtvovanju i trudu koji su uložili u radu s maturantima.

Kao znak priznanja za postignuti uspeh, direktor škole Hido Ljajić je uručio knjige zaslužnim učenicima. Nagrađeni su sledeći učenici:

ODELJENJE III12 –  RAZREDNICA: AZRA SPAHIĆ

1. Belmin Fejzović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE

ODELJENJE IV2 –  ODELJENJSKI STAREŠINA: BILJANA KOSTIĆ

1. Benisa Ramović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  2. Omer Biševac – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE

ODELJENJE IV4 –  ODELJENJSKI STAREŠINA: MUNIR ŠABANOVIĆ

1. Uroš Mihajlović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  2. Mehmed Lubura – ZA ODLIČAN USPEH, PRIMERNO VLADANJE I PREDSTAVLJANJE ŠKOLE NA FSM
  3. Ahmed Bojadžić – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  4. Milenko Milosavljević – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  5. Amin Murtezić  – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  6. Midjan Bihorac – ZA USPEŠNO PREDSTAVLJANJE ŠKOLE NA FSM

ODELJENJE IV5 – ODELJENJSKI STAREŠINA: ALMA SMAILBEGOVIĆ

1. Ensar Ugljanin – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE

ODELJENJE IV6 – RAZREDNICA: KAMALA AHMETOVIĆ

1. Haris Lakota – ZA NEIZOSTAJANJE SA NASTAVE

ODELJENJE IV7 – RAZREDNICA: DINA OMEROVIĆ

1. Demir Beširović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  2. Elida Goševac – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  3. Almedin Demirović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  4. Sajma Ibrahimović – ZA ODLIČAN USPEH, PRIMERNO VLADANJE, AKTIVNO UČEŠĆE U RADU ORGANA ŠKOLE, DOPRINOS U REALIZACIJI ŠKOLSKIH PROJEKATA I UČENIČKOM PREDUZETNIŠTVU.
  5. Anastasija Martać – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  6. Dženana Ljuca – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  7. Hamza Šabanović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  8. Merdan Aličković – ZA NEIZOSTAJANJE SA NASTAVE (NIJEDAN IZOSTANAK)

ODELJENJE IV8 – ODELJENJSKI STAREŠINA: AIDA ŠEHOVIĆ

1. Alvina Hasanović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  2. Danilo Đurković – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  3. Emina Midović – ZA ODLIČAN USPEH I PRIMERNO VLADANJE
  4. Saima Radetinac – ZA ODLIČAN USPEH, PRIMERNO VLADANJE, RAD U ORGANIMA ŠKOLE I UČEŠĆE NA FSM
  5. Tina Vučković – ZA ODLIČAN USPEH, PRIMERNO VLADANJE I PREDSTAVLJANJE ŠKOLE NA FSM

Program je završen obraćanjem učenika generacije Nebojše Glišovića koji se zahvalio na priznanju i izrazio zadovoljstvo što je bio učenik Tehničke škole. Naglasio je da je za sve vreme školovanja imao priliku da uči od kompetentnih i radnih profesora i da je profil elektrotehničar informacionih tehnologija ispunio sva njegova očekivanja.

Uručenje nagrade

Sama svečana ceremonija dodele diploma je naišla na odobravanje i pohvale prisutnih. Na prikladan i dostojanstven način obeležen je kraj srednjeg obrazovanja generacije koja će ostati upamćena po odličnim uspesima u svim oblastima.

Pomoć u realizaciji ovog događaja pružili su Suzana Marinković – koordinator tima za kulturnu i javnu delatnost škole, učenik II6 Mirza Serezlić koji je obezbedio tehničku podršku i učenik III6 Haris Delić koji je autor fotografija i video zapisa sa ceremonije.

U Novom Pazaru                                                                               Organizator svečanosti:

16.6.2021.                                                                               Dina Omerović, pomoćnik direktora